Czy to Twoja firma?

Firma Handlowo-Usługowa SK-TRANS Sławomir KOCIUBIŃSKI praca

Zbylitowska Góra
Firma Handlowo-Usługowa SK-TRANS Sławomir KOCIUBIŃSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Zbylitowska Góra
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Firma Handlowo-Usługowa SK-TRANS Sławomir KOCIUBIŃSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Handlowo-Usługowa SK-TRANS Sławomir KOCIUBIŃSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca kat. C / Pracownik porządkowy

    PreZero Bielsko-Biała S.A.
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Pracownik logistyki

    Akpo Konstrukcje Aluminiowe
    • Raciechowice
    Polecana
    Dodana
  • Kierowca Kat. B - Przewóz Osób

    K&R BORS PARTNER
    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 500-8 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Praca Firma Handlowo-Usługowa SK-TRANS Sławomir KOCIUBIŃSKI - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. c+e (o)

    Firma Handlowo-Usługowa SK-TRANS Sławomir KOCIUBIŃSKI
    • Zbylitowska Góra
    • pełny etat
    • 8 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      kierowca kat. C + E

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: prawo jazdy kat. C+E, kurs na przewóz rzeczy, badania psychotechnicze, wykształcenie bez znaczenia. Praca na terenie Unii Europejskiej, wg czasu pracy kierowców; wynagrodzenie: 8 500 zł brutto. Kontakt: F.H.U. "SK-TRANS" Sławomir Kociubiński, ul. Prymasa Wyszyńskiego 57, 33-113 Zbylitowska Góra, wcześniejszy kontakt tel.: 502 624 669.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 8 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca kat. c+e - autotransportery - lory (o)

    • 7 000 zł / mies.

      Kierowca kat. C+E - autotransportery - lory

      Wymagania

      • Inne wymagania: prawo jazdy kat. C+E, kurs na przewóz rzeczy, badania psychotechnicze, wykształcenie bez znaczenia. Praca w transporcie międzynarodowym, wg czasu pracy kierowców; wynagrodzenie: 7 000 zł brutto. Kontakt: F.H.U. SK-TRANS Sławomir Kociubiński, ul. Wygoda 13, 33-113 Zbylitowska Góra; wcześniejszy kontakt tel.: 502 624 669.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN

Pracodawcy w Zbylitowskiej Górze