Czy to Twoja firma?

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 1 W ZAMOŚCIU praca

Zamość

Witajcie w CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 1 W ZAMOŚCIU, miejscu, gdzie przyszłość zawodowa staje się rzeczywistością. Nasza historia zaczęła się pisać 1 lutego 1997 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem rozpoczęliśmy naszą misję edukacyjną. Od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, aby zapewnić najlepsze możliwości rozwoju dla naszych uczniów i słuchaczy.

Nasza oferta edukacyjna skupia się na organizowaniu zajęć praktycznych, które są fundamentem solidnego kształcenia zawodowego. Rozumiemy, jak ważne jest połączenie teorii z praktyką, dlatego nasze kursy i egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe są dostosowane do aktualnych wymagań rynku pracy. Dla osób dorosłych oferujemy kursy podwyższające kwalifikacje zawodowe, co otwiera przed nimi nowe perspektywy zawodowe.

Jesteśmy dumni z naszej współpracy z renomowanymi firmami, takimi jak ifm, dzięki której nasze Technikum Mechatroniczne wyposażone jest w nowoczesne stanowisko dydaktyczne IO-link. To pozwala nam wprowadzać innowacyjne rozwiązania do procesu nauczania i wychowywać przyszłych liderów branży.

Bezpieczeństwo i jakość są dla nas priorytetem, co potwierdza atest Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach dla naszej pracowni spawalniczej. Oferujemy również szeroki zakres kursów spawania oraz usługi w naszych pracowniach samochodowych, w tym stacji kontroli pojazdów.

Nasza nowoczesna baza dydaktyczna to nie tylko klasopracownie ogólnego przeznaczenia, ale również 12 specjalistycznych pracowni, w tym wzorcową pracownię suchej zabudowy Knauf. To wszystko sprawia, że jesteśmy liderem w kształceniu zawodowym, gotowi sprostać wyzwaniom przyszłości.

Jako część społeczności Zamościa, z dumą pełnimy rolę instytucji, która przyczynia się do rozwoju miasta i regionu. Miasto Zamość, jako nasz organ prowadzący, wspiera nasze dążenie do doskonałości.

Zapraszamy do CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 1 W ZAMOŚCIU, gdzie każdy może znaleźć swoją ścieżkę zawodową i rozwinąć skrzydła. Razem kształtujemy przyszłość.

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 1 W ZAMOŚCIU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia administracja biurowa / praca biurowa motoryzacja

Oferty pracy CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 1 W ZAMOŚCIU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 1 W ZAMOŚCIU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 1 W ZAMOŚCIU

Centrum Kształcenia Zawodowego nr 1 w Zamościu

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 1 W ZAMOŚCIU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 1 W ZAMOŚCIU - oferty archiwalne

  • Specjalista - główny mechanik

    CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 1 W ZAMOŚCIU
    • Zamość
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa, naprawa i wykonywanie prac obrabiarskich typu: tokarki, szlifierki do wałków, otworów, płaszczyzn i narzędzi, wiertarki promieniowe, wytaczarki, strugarki bramowe, frezerki pionowe i poziome, frezerki obwiedniowe, dłutownica Fellowsa.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: wykonywanie prac ślusarskich, montażowych, napraw biężacych średnich i głównych obrabiarek
      • Inne wymagania: Spawanie metodą gazową, w osłonie CO2 i elektrodą otuloną. Udokumentowane doświadczenie pracy z młodzieżą.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc administracyjna

    • Zamość
    • część etatu

      Zakupy artykułów, spożywczych, materiałów do produkcji rolnej, zakup cześci zamiennych do maszyn i urządzeń, części motoryzacyjnych. Prowadzenie dokumentacji oraz sporządzanie wniosków o zwrot podatku akcyzowego w produkcji rolnej. Rozliczanie paliwa rolniczego, sporządzanie deklaracji podatku gruntowego oraz podatku od nieruchomości. Współpraca ARiMR, ARR, nadzór nad organizacją prac polowych.

      Wymagania

      • Uprawnienia: prowadzenia ewidencji kosztów i przychodów związanych z produkcją rolną
      • Inne wymagania: Rozliczanie poniesionych kosztów związanych z produkcją rolną. Doświadczenie min. 20 letnie w zawodzie pracy z młodzieżą.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN

Pracodawcy w Zamościu