Czy to Twoja firma?

WESOŁE SAFARI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Ząbkowice Śląskie
Opieka dzienna nad dziećmi
WESOŁE SAFARI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy WESOŁE SAFARI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WESOŁE SAFARI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Asystentka stomatologiczna

    Kalmed Bożena Kalmuk, Marek Kalmuk, Patrycja Kalmuk spółka jawna
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    Wygasa

WESOŁE SAFARI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca WESOŁE SAFARI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Opiekunka dziecięca

    WESOŁE SAFARI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Ząbkowice Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      W zawodzie
      Wymagany kurs Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym
      • Inne wymagania: wymagany bezwzględnie kurs Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym Mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 07:15 -15:15 08:30 -16:30
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ząbkowicach Śląskich