Żabka

Czy to Twoja firma?

Żabka praca

Wrocław

Jako Żabka Żórawina, jesteśmy dumną częścią rodziny Żabka Polska, lidera rynku convenience w naszym kraju. Nasza historia zaczyna się w 1998 roku, kiedy to nasza marka wkroczyła na polski rynek, aby zrewolucjonizować sposób, w jaki Polacy robią codzienne zakupy. Od tamtego czasu nieustannie się rozwijamy, a nasze sklepy stały się synonimem wygody i dostępności.

Nasza oferta to znacznie więcej niż tylko produkty spożywcze. Dzięki Żabka Café, naszym klientom oferujemy chwilę relaksu przy aromatycznej kawie, a innowacyjne sklepy autonomiczne Żabka Nano pozwalają na zakupy bez kas i kolejek. Dodatkowo, usługa Żappka Pay ułatwia szybkie i bezpieczne płatności, a opcja "Żabka do domu" zapewnia wygodę dostaw prosto pod drzwi naszych klientów.

Nasza misja to upraszczanie życia każdego dnia. Wierzymy, że każdy ma prawo do łatwego dostępu do wysokiej jakości produktów i usług. To ambicja, która nas napędza, otwartość, która pozwala nam słuchać potrzeb naszych klientów, odpowiedzialność, którą wykazujemy wobec społeczeństwa, i wiarygodność, którą budujemy każdego dnia.

Jako część Żabka Polska, cieszymy się stabilnością finansową i wsparciem silnej marki, co pozwala nam inwestować w przyszłość i stale poszerzać nasze horyzonty. Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko szeroki asortyment i bliskość do klientów, ale także ciągłe dążenie do innowacji, które czynią życie prostszym i lepszym.

Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale jeszcze bardziej ekscytuje nas to, co przed nami. Zapraszamy do bycia częścią naszej historii, która każdego dnia jest pisana przez tysiące zadowolonych klientów i zaangażowanych franczyzobiorców. Razem tworzymy Żabkę Żórawina – miejsce, gdzie zakupy to czysta przyjemność.

Żabka najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kasjer Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Żabka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Żabka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Żabka

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Żabka
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Żabka - oferty archiwalne

  • Kasjer - Sprzedawa

    Żabka
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • 18-25 zł / godz.
    • Zatrudnię osobę na stanowisko sprzedawca - kasjer do sklepu Żabka przy ulicy Buforowej 99E.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy lub telefon: 502-404-622

      Zakres obowiązków

      • Obsługa klienta,
      • Dokładanie towaru,
      • Obsługa dostaw,
      • Dbałość o porządek w sklepie,
      • Wypieki pieczywa.

      Wymagania

      • Rzetelność,
      • Punktualność,
      • Uczciwość,
      • Chęci do pracy,
      • Uśmiech :)
      • Status ucznia/studenta- mile widziane

      Oferujemy

      • Elastyczny grafik, dopasowany do indywidualnych potrzeb
      • Dodatkowo płatne niedziele niehandlowe
      • Możliwości rozwoju (awans na kierownika sklepu)
      • Premie za dobre wyniki sklepu
      • Pracę w miłej atmosferze
      • Możliwość pracy w pełnym wymiarze lub na część etatu

      • Pracę na dwie zmiany: od 6.00 -14.30 i 14.30-23.00

      • Wynagrodzenie 18.30 PLN oraz 25 zł/h na rękę za pracę w niedziele niehandlowe. Po okresie próbnym wynagrodzenie wzrasta

Pracodawcy w Wrocławiu