Czy to Twoja firma?

Dariusz Szpak Zakład Remontowo Budowlany Szpak praca

Wołczyn

Od ponad dekady Dariusz Szpak Zakład Remontowo Budowlany "Szpak" z Wołczyna jest synonimem rzetelności i profesjonalizmu w branży usług remontowo-budowlanych. Nasza firma, założona w 2012 roku, z pasją oddaje się każdemu projektowi, zapewniając kompleksowe usługi z zakresu instalacji gazowych, ogrzewania gazowego i elektrycznego. Rozumiemy, jak ważne jest ciepło i bezpieczeństwo w każdym domu, dlatego nasze doradztwo i wykonanie instalacji elektrycznych stoi na najwyższym poziomie.

Nie ograniczamy się jednak tylko do instalacji. W naszej ofercie znajdą Państwo również dzierżawę niezbędnych urządzeń budowlanych i wynajem rusztowań, co pozwala na realizację nawet najbardziej wymagających zadań. Ponadto, rozumiemy potrzeby rynku i oferujemy przewóz towarów na terenie kraju, co jest potwierdzeniem naszej wszechstronności i elastyczności.

W Dariusz Szpak Zakład Remontowo Budowlany "Szpak" stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasze usługi są zawsze dostosowane do specyficznych potrzeb i oczekiwań, co pozwala nam na budowanie trwałych i satysfakcjonujących relacji z naszymi klientami. Chociaż nie dysponujemy informacjami o naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, to nasze zaangażowanie i jakość pracy każdego dnia przekładają się na zadowolenie klientów, którzy chętnie do nas powracają i polecają nasze usługi innym.

Nasza historia i doświadczenie są gwarancją solidności, a każde zlecenie traktujemy jako okazję do potwierdzenia naszej reputacji jako zaufanego partnera w branży. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wyzwania, które pozwolą nam jeszcze bardziej rozwinąć nasze umiejętności i wiedzę. Zapraszamy do współpracy z Dariusz Szpak Zakład Remontowo Budowlany "Szpak" – tam, gdzie profesjonalizm spotyka się z pasją do budowania.

Dariusz Szpak Zakład Remontowo Budowlany ,,Szpak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Dariusz Szpak Zakład Remontowo Budowlany ,,Szpak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dariusz Szpak Zakład Remontowo Budowlany ,,Szpak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Dariusz Szpak Zakład Remontowo Budowlany ,,Szpak

Siedziba główna

Dariusz Szpak Zakład Remontowo Budowlany ,,Szpak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Dariusz Szpak Zakład Remontowo Budowlany ,,Szpak - oferty archiwalne

  • Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

    Dariusz Szpak Zakład Remontowo Budowlany ,,Szpak
    • Wołczyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zgodnie ze stanowiskiem

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: doświadczenie mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik fizyczny

    • Wołczyn

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Wołczynie