Czy to Twoja firma?

Talent Exact sp. z o.o. praca

Warszawa

Od momentu naszego powstania w 2006 roku, Talent Exact Sp. z o.o. z siedzibą w sercu Warszawy, nieustannie dąży do doskonałości w obszarze pośrednictwa pracy. Jesteśmy dumni, że możemy być wyłącznym dystrybutorem narzędzia Harrison Assessments w Polsce, które jest wykorzystywane przez światowych liderów takich jak Oracle, Microsoft czy Toyota. Nasze unikatowe doświadczenie, wysokie standardy etyczne oraz pełne zaangażowanie w każde działanie, pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Nasza oferta skupia się na narzędziu Harrison Assessments, które dzięki 20-minutowemu Smart Questionnaire i metodologii oceny 175 cech, pozwala na precyzyjną diagnostykę predyspozycji osobowościowych i motywacyjnych. Ponadto, oferujemy procesy szkoleniowe i rozwojowe, które są ściśle dostosowane do potrzeb naszych klientów, wspierając ich w ocenie i rozwoju kompetencji menedżerskich. Nasze usługi są nie tylko odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku, ale również wyznaczają kierunki jego rozwoju.

Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, których kompetencje intra- i interpersonalne są gwarancją najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. W Talent Exact wierzymy, że praktyka biznesowa powinna być przede wszystkim praktyką ludzi – dlatego stawiamy na relacje i zrozumienie potrzeb naszych partnerów.

Nasza pozycja na rynku jest stabilna i dynamicznie rozwijająca się, co potwierdzają wzrosty przychodów netto, aktywów oraz marży zysku netto w 2022 roku. Jesteśmy dumni, że nasze narzędzie Harrison Assessments jest stosowane na całym świecie, co świadczy o międzynarodowym uznaniu i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci.

W Talent Exact zawsze stawiamy na rozwój i innowacyjność, co przekłada się na naszą konkurencyjność. Jako wyłączny dystrybutor narzędzia Harrison Assessments w Polsce, zapewniamy unikatowe rozwiązania, które pomagają naszym klientom osiągać sukcesy zawodowe. Nasze 6500+ Formuł Sukcesu Zawodowego to nie tylko liczby – to historie sukcesów, które wspólnie tworzymy.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już teraz budują przyszłość rynku pracy z Talent Exact. Razem możemy więcej.

Talent Exact Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Talent Exact Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Talent Exact Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Talent Exact Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Talent Exact Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Talent Exact Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystent/tka ds. Wsparcia Sprzedaży

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat

    • Zakres obowiązków

      • Codzienna obsługa administracyjna biura oraz sekretariatu
      • Współpraca z konsultantami Harrison Assessments (pomoc w ich pracy z międzynarodowym narzędziem Harrison Assessments)
      • Współpraca z centralą Harrison Assessments
      • Przygotowywanie korespondencji
      • Kontaktowanie się firmami zewnętrznymi (biurami tłumaczeń, dostawcami usług itp.)
      • Przygotowywanie pism, prezentacji, mailu oraz innych dokumentów
      • Opracowywanie zestawień i raportów na potrzeby przełożonego
      • Wsparcie w codziennej pracy
      • Potrafisz samodzielnie organizować swoją pracę
      • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu biegłym (będziesz go wykorzystywać w trakcie pracy)
      • Masz już doświadczenie w pracy związanej z obsługą biura lub recepcji
      • Chcesz się uczyć się oraz rozwijać w HR
      • Ukończyłeś/aś studia lub jesteś na ostatnim roku (najlepiej na psychologii, ZZL itp)
      • Lubisz rozmawiać z ludźmi
      • Odpowiedzialnie podchodzisz do pracy
      • Sumienność i dokładność to twoja wizytówka

      Wymagania

      • Samodzielne organizowanie swojej pracy
      • Znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym
      • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą biura lub recepcji
      • Chęć nauki oraz rozwoju w HR
      • Ukończenie studiów lub bycie na ostatnim roku (najlepiej na psychologii, ZZL itp)
      • Chęć rozmawiania z ludźmi
      • Odpowiedzialne podchodzenie do pracy
      • Sumienność i dokładność

      Oferujemy

      • Możliwość zdobywania oraz podnoszenia kwalifikacji w zakresie rekrutacji i konsultingu HR
      • Pracę w firmie HR o ugruntowanej pozycji na rynku oraz współpraca z międzynarodowym liderem diagnozy Harrison Assessments
      • Jesteśmy różni, ale wszyscy się wspieramy i szanujemy

Pracodawcy w Warszawie