Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Bąk Stanisław Firma Handlowa Bardimex

Oferty pracy Bąk Stanisław Firma Handlowa Bardimex

SPRZEDAWCA

Zawód: sprzedawca Rodzaj: umowa o pracę
Bąk Stanisław Firma Handlowa "Bardimex"
obsługa klienta w sklepie z napojami alkoholowymi. Praca w godzinach: 07:00-15:00, 14:00-22:00. Kontakt z pracodawcą osobisty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym: ...
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Kalwaria Zebrzydowska
09-03-2021
od 2800 zł

SPRZEDAWCA

od 2800 zł
Wadowice
09-03-2021
od 2800 zł

Archiwalne ogłoszenia

SPRZĄTACZKA
Zawód: sprzątacz   |  Rodzaj: umowa o pracę
Wadowice
Szczegóły
Zakres obowiązków
Sprzątanie biur. Praca jednozmianowa w godz. 6:00-14:00. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Kontakt z pracodawcą telefoniczny: 695 802 701.
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Inne wymagania:
wykształcenie nieistotne, wymagane orzeczenie o niepełnosprawności
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Bąk Stanisław Firma Handlowa Bardimex
34-100 Wadowice
Fabryczna 4

Pracodawcy z miasta Wadowice