Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - JP TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy JP TECH Sp. z o.o.

MONTER MEBLI TAPICERSKICH

Zawód: tapicer Rodzaj: umowa na okres próbny
JP TECH Sp. z o.o.
wykonywanie mebli tapicerowanych. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Praca jednozmianowa w godz. 6:00-14:00. Wynagrodzenie 3500 zł ...
od 4928 zł
UoP brutto/mies.
Wadowice
20-11-2020
od 4928 zł

Archiwalne ogłoszenia

KRAWCOWA
Zawód: krawiec   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Wadowice
Szczegóły
Zakres obowiązków
szycie mebli tapicerowanych. Kontakt z pracodawcą osobisty: Wadowice ul. Wojska Polskiego 17, telefoniczny: 790 500 065.
Wymagania
Zawody:
Krawiec*
Uprawnienia:
szycie na stebnówce
Inne wymagania:
wykształcenie nie jest istotne, wymagane doświadczenie w zawodzie, dyspozycyjność, chęć do pracy, zaangażowanie w powierzone obowiązki, wymagane umiejętności wykrawania tkanin i materiałów oraz szycia na stebnówce
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
STOLARZ
Zawód: stolarz   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Wadowice
Szczegóły
Montaż mebli kuchennych, obsługa urządzeń do produkcji mebli, kontrolowanie jakości wytworzonego produktu, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy, realizowanie produkcji wg bieżących planów produkcyjnych. Wysokość wynagrodzenia od 3 000,00 zł do uzgodnienia (w zależności od kwalifikacji). Praca w godz. 06.00-14.00. Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia. Kontakt z pracodawcą osobisty: ul. Wojska Polskiego 17, 34-100 Wadowice i telefonicznie 790 500 065
Wymagania
wykształcenie nieistotne, wymagane doświadczenie w zawodzie stolarz lub umiejętności w montażu i produkcji mebli, chęć do pracy
NIE

Adres

ul. Wojska Polskiego 17
34-100 Wadowice
województwo małopolskie
powiat wadowicki
gmina Wadowice

Dodatkowe informacje

NIP: 5512627590
REGON: 366070563
KRS: 0000652196

Dyrektor generalny

Piotr Adamczyk
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 13-12-2016
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Wadowice