Czy to Twoja firma?

Skrzyński Zbigniew Salon Fryzjerski Monika praca

Wadowice
Skrzyński Zbigniew Salon Fryzjerski Monika najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fryzjer Wadowice
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Skrzyński Zbigniew Salon Fryzjerski Monika

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Skrzyński Zbigniew Salon Fryzjerski Monika

Praca Skrzyński Zbigniew Salon Fryzjerski Monika - oferty archiwalne

  • Fryzjer/fryzjerka

    Skrzyński Zbigniew Salon Fryzjerski Monika
    • Wadowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta w salonie fryzjerskim. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Praca na dwie zmiany w godzinach 8:00 - 20:00, na pełny etat. Kontakt z pracodawcą telefoniczny: 660 965 337.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, 2 lata doświadczenia w zawodzie, wysoka kultura osobista, komunikatywność, punktualność, chęć do pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wadowicach