Czy to Twoja firma?

Gminna Spółdzielnia SCH Tuszów Narodowy praca

Tuszów Narodowy
Gminna Spółdzielnia SCH Tuszów Narodowy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy hotelarstwo / gastronomia / turystyka logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Gminna Spółdzielnia SCH Tuszów Narodowy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gminna Spółdzielnia SCH Tuszów Narodowy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Gminna Spółdzielnia SCH Tuszów Narodowy

Siedziba główna

Gminna Spółdzielnia SCH Tuszów Narodowy poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Gminna Spółdzielnia SCH Tuszów Narodowy - oferty archiwalne

  • Piekarz

    Gminna Spółdzielnia SCH Tuszów Narodowy
    • Chorzelów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Piekarz
      Praca w godzinach między 20:00 a 6:00 (według grafiku, do uzgodnienia)

      Wymagania

      • Inne wymagania: Pracodawca oferuje możliwość przyuczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tuszowie Narodowym