Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ZUS Oddział w Toruniu

Oferty pracy ZUS Oddział w Toruniu

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

MŁODSZY KONSULTANT COT
Zawód: operator   |  Rodzaj: praca tymczasowa
Grudziądz
Szczegóły
Zakres obowiązków
telefoniczna obsługa klientów ZUS, obsługa korespondencji prowadzonej drogą elektroniczną w ramach COT
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), brak
średnie zawodowe, brak
Inne wymagania:
Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe, umiejętność obsługi pakietu MS Office, mile widziana znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, telefoniczna obsługa klientów ZUS, obsługa korespondencji prowadzonej drogą elektroniczną w ramach COT, umowa o pracę, praca na II zmiany (7-18) w Grudziądzu, wynagrodzenie brutto od 2600-3000 zł/m-c.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Zawód: operator   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Grudziądz
Szczegóły
telefoniczna obsługa klientów ZUS, obsługa korespondencji prowadzonej drogąelektronicznąw ramach COT
Wymagania
średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie min. średnie, pożądane wyższe, umiejętność obsługi pakietu MS Office, mile widziana znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, telefoniczna obsługa klientów ZUS, obsługa korespondencji prowadzonej drogą elektroniczną w ramach COT, umowa o pracę, praca na II zmiany (7-18) w Grudziądzu, wynagrodzenie brutto od 2600-3000 zł/m-c.
NIE
ZUS Oddział w Toruniu
87-100 Toruń
Mickiewicza 33

Pracodawcy z miasta Toruń