Czy to Twoja firma?

Kolasa Ariel FIRMA KOLMAR praca

Tomice
Kolasa Ariel FIRMA KOLMAR najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy Kolasa Ariel FIRMA KOLMAR

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kolasa Ariel FIRMA KOLMAR

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Kolasa Ariel FIRMA KOLMAR poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Kolasa Ariel FIRMA KOLMAR - oferty archiwalne

  • Pomocnik stolarza

    Kolasa Ariel FIRMA KOLMAR
    • Tomice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace pomocnicze przy produkcji krzeseł i stołów, podawanie-odbieranie elementów, szlifowanie i inne. Praca na trzy zmiany w godzinach: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00. Kontakt z pracodawcą osobisty: ul. Floriańska 74, 34-100 Tomice, telefoniczny: 33 873 72 34 wew. 21 lub CV przesłać na adres email: rekrutacja@kolmar.net.pl.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie nie jest istotne, mile widziane doświadczenie, mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności, chęć do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Stróż

    • Tomice
    • 2 800 zł / mies.

      pilnowanie zakładu pracy. Kontakt z pracodawcą osobisty: ul. Floriańska 74, 34-100 Tomice, telefoniczny: 33 873 72 34 wew. 21 lub CV przesłać na adres email: rekrutacja@kolmar.net.pl.

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Tomicach