Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-WDROŻENIOWE GLASS-PRODUKT sp. z o.o. praca

Tomaszów Mazowiecki
Oferują następujący asortyment robót:
1.Maszyny i urządzenia do przemysłu szklarskiego:
- zasypniki:
- oscylacyjne
- szuflowe
- wypychacze wyrobów gorących do odprężarki
- urządzenia do uszlachetniania opakowań szklanych metodą "na gorąco"
- i "na zimno"
- przenośniki wyrobów gorących
- przenośniki wyrobów zimnych
- stoły zbiorcze
- stoły buforowe
2. Automatyczne systemy naważania i transportu surowców ( wyposażenie kompletnych zestawiarni surowców).
3. Systemy automatyki przemysłowej.
4. Przenośniki
- taśmowe
- siatkowe
- lamelowe
- ślimakowe
- wibracyjne
- zgrzebłowe
- kubełkowe
5. Dozowniki wagowe
6. Zbiorniki metalowe
7. Tansometryczne dozowniki wagowe
8. Konstrukcje stalowe
9. Cięcie i zwijanie blach do 4 mm
10. Spawanie w osłonie argonu i CO2
11. Spawanie stali nierdzewnych
S
PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-WDROŻENIOWE GLASS-PRODUKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-WDROŻENIOWE GLASS-PRODUKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-WDROŻENIOWE GLASS-PRODUKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Spawacz-ślusarz

    PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-WDROŻENIOWE GLASS-PRODUKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Tomaszów Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Pomoc ślusarza

    Dodana
  • Tokarz

    Dodana
  • Elektryk-automatyk

    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-WDROŻENIOWE GLASS-PRODUKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-WDROŻENIOWE GLASS-PRODUKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-WDROŻENIOWE GLASS-PRODUKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Ślusarz

    • 2 800-4 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      przygotowanie materiału do cięcia, cięcie, obróbka blach, kształtowników

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tomaszowie Mazowieckim