Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE POLSKÓR BOGDAN STASIOŁEK praca

Tomaszów Mazowiecki
s
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE POLSKÓR BOGDAN STASIOŁEK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE POLSKÓR BOGDAN STASIOŁEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE POLSKÓR BOGDAN STASIOŁEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE POLSKÓR BOGDAN STASIOŁEK - oferty archiwalne

  • Nitowacz

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE POLSKÓR BOGDAN STASIOŁEK
    • Tomaszów Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      łączenie ze sobą elementow za pomocą nitów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pakowacz ręczny

      pakowanie wyrobów gotowych, metkowanie, przygotowanie do wysyłki

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Tomaszowie Mazowieckim