Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 W TCZEWIE IM. B. MALINOWSKIEGO

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 W TCZEWIE IM. B. MALINOWSKIEGO

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO [21 GODZIN TYGODNIOWO]
Zawód: nauczyciel   |  Rodzaj: praca tymczasowa
Tczew
Szczegóły
Zakres obowiązków
- Wynagrodzenie wg Karty nauczyciela
- Kontakt telefon 530 784 618
Wymagania
Zawody:
Nauczyciel języka polskiego w szkole podstawowej
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
DOZORCA [UMOWA NA ZASTĘPSTWO]
Zawód: dozorca   |  Rodzaj: praca tymczasowa
Tczew
Szczegóły
-Dozór nad obiektami szkolnymi,
-Obchód wewnętrzny budynku,
-Dozór zewnętrzny terenu szkoły,
-Godziny pracy do ustalenia,
-Pierwszy kontakt telefoniczny 58-531-60-70
Wymagania
zasadnicze zawodowe, brak
NIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 W TCZEWIE IM. B. MALINOWSKIEGO
83-110 Tczew
Topolowa 23

Pracodawcy z miasta Tczew