Czy to Twoja firma?

DOMGOS 2 sp. z o.o. praca

Tarnowskie Góry
DOMGOS 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy DOMGOS 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DOMGOS 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DOMGOS 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

DOMGOS 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DOMGOS 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kosztorysant

    DOMGOS 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Tarnowskie Góry
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Analiza zapytań klientów pod kątem możliwości produkcyjnych zakładu w tym pod kątem posiadanych norm spawalniczych,
      - Przygotowanie oferty dla klienta w oparciu o wycenę materiałów, koszty robocizny, technologii wykonania,
      - Współpraca z dyrektorem produkcji, działem technologicznym i kontrolą jakości

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
      • Uprawnienia: Umiejętność kosztorysowania, Znajomość rysunku technicznego
      • Inne wymagania: umiejętność pracy pod presja czasu, umiejętność współpracy w grupie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do negocjacji w zależności od umiejętności i stopnia doświadczenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Monter - spawacz

      - montaż i spawanie (MIG, MAG lub TIG) ,
      - obsługa niezbędnych urządzeń na swoim stanowisku,
      - dbałość o jakość, terminowość i zgodność ze specyfikacją dostarczanych elementów

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG, Uprawnienia do spawania metodą MAG, Uprawnienia do spawania metodą MIG, Znajomość rysunku technicznego
      • Inne wymagania: umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

      Oferujemy

  • Operator obrabiarek cnc

      - obsługa maszyn sterowanych numerycznie do obróbki skrawaniem,
      - obsługa urządzeń pomiarowych i dokonywanie podstawowych pomiarów,
      - dbałość o ciągłość produkcji oraz porządek na stanowisku pracy,
      - realizacja zleceń produkcyjnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Znajomość rysunku technicznego

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od umiejętności i stopnia doświadczenia

Pracodawcy w Tarnowskich Górach