Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - TIGER JOB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z WYSZUKIWANIEM MIEJSC PRACY I POZYSKIWANIEM PRACOWNIKÓW

Oferty pracy TIGER JOB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

PORTIER - OGRODNIK
Zawód: dozorca   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Tarnowskie Góry
Szczegóły
Zakres obowiązków
ochrona obiektu, pielęgnacja terenów zielonych,
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia:
prawo jazdy kategorii B
Inne wymagania:
doświadczenie w ochronie, ogólne pojęcie odnośnie prac ogrodowych, elektrycznych, itp., mile widziana grupa inwalidzka
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Zawód: budowlaniec   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Szczegóły
montaż, naprawa, udział w pracach o charakterze modernizacyjnym,
Wymagania
zasadnicze zawodowe, brak
wymagane doświadczenie, mile widziane doświadczenie na stanowisku elektryka, mile widziane predyspozycje na brygadzistę, mile widziana grupa inwalidzka
NIE
OPIEKUN OSOBY STARSZEJ
Zawód: opiekun/opiekunka   |  Rodzaj: inna
Szczegóły
opieka nad osobą starszą, przygotowywanie posiłków, dotrzymywanie towarzystwa,
Wymagania
NIE

Adres

ul. Nakielska 35
42-600 Tarnowskie Góry
województwo śląskie
powiat tarnogórski
gmina Tarnowskie Góry

Dodatkowe informacje

NIP: 6772152730
REGON: 357212576
KRS: 0000166206

Dyrektor generalny

Małgorzata Aleksandra Socha
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 02-07-2003
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Tarnowskie Góry