Czy to Twoja firma?

Komenda Powiatowa Policji w Sztumie praca

Sztum
Komenda Powiatowa Policji w Sztumie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Komenda Powiatowa Policji w Sztumie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Komenda Powiatowa Policji w Sztumie

Komenda Powiatowa Policji w Sztumie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Komenda Powiatowa Policji w Sztumie - oferty archiwalne

  • Starszy inspektor w zespole ds. kadr i szkolenia kpp sztum

    Komenda Powiatowa Policji w Sztumie
    • Sztum
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 210 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - prowadzenie akt osobowych policjantów i pracowników Policji zgodnie z obowiązującymi
      przepisami w tym zakresie;
      - sporządzanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem i zwolnieniem pracowników Policji oraz
      dokumentacji emerytalnej funkcjonariuszy,
      - przygotowywanie projektów rozkazów i decyzji Komendanta,
      - promocja zawodu policjanta oraz udział w spotkaniach promujących zawód policjanta,
      - sporządzanie wniosków awansowych funkcjonariuszy na wyższe stopnie służbowe, medale
      i odznaczenia państwowe,
      - sporządzanie okresowych analiz i sprawozdań,
      - realizacja przedsięwzięć mających na celu doskonalenie struktur organizacyjnych
      funkcjonowania komórek organizacyjnych Komendy tj. rozkazy organizacyjne, regulaminy, etaty,
      - zagadnienia związane z doskonaleniem zawodowym policjantów m.in. opracowywanie planu
      szkoleń, organizowanie i nadzorowanie szkoleń w ramach grup szkoleniowych,
      - koordynowanie budżetu Komendy w ramach grupy 8- szkolenie i wychowanie,
      - wykonywanie zadań z zakresu medycyny pracy w Komendzie i prowadzenie dokumentacji
      w tym zakresie,
      - opracowywanie i prowadzenie dokumentacji w zakresie przygotowań obronnych,
      - archiwizowanie dokumentów zakończonych i przekazywanie ich do składnicy akt Komendy
      Powiatowej Policji w Sztumie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera, praca w zespole, komunikatywność
      • Inne wymagania: niezbędne: - znajomość prawa pracy i prawa administracyjnego, co najmniej 5 letni staż pracy w administracji, - umiejętność w zarządzaniu zasobami ludzkimi, - umiejętność obsługi komputera, pożądane: - doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku ds. kadr, - samodzielność, - wysoka kultura osobista, - znajomość przepisów i aktów prawnych / ustawa o Policji , o ochronie informacji niejawnych/, - samodzielne i szybkie podejmowanie decyzji.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 210 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek z tytułu wysługi lat
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Policjant służby prewencji

    • Sztum

      zgodnie ze stanowiskiem

      Wymagania

      • Inne wymagania: Informacje o naborze:

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Sztumie