Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA AGRA W ŚWIĘCIECHOWIE praca

Święciechowa
SPÓŁDZIELNIA AGRA W ŚWIĘCIECHOWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Piekarz Święciechowa
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA AGRA W ŚWIĘCIECHOWIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA AGRA W ŚWIĘCIECHOWIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SPÓŁDZIELNIA AGRA W ŚWIĘCIECHOWIE - oferty archiwalne

  • Piekarz/ pomocnik piekarza

    SPÓŁDZIELNIA AGRA W ŚWIĘCIECHOWIE
    • Święciechowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace przy wypieku pieczywa

      Wymagania

      • Inne wymagania: Osoby chętne do pracy z możliwością przyuczenia, mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku- umiejętność wykonywania prac związanych z produkcją pieczywa

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Dodatek za godziny nocne
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Święciechowie