Czy to Twoja firma?

TECHGÓR Sp. z o.o. praca

Suszec
Usługi górnicze.
Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane.
TECHGÓR Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Górnik Suszec
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy TECHGÓR Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TECHGÓR Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca TECHGÓR Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Dozór górniczy wyższy p.z (różnych specjalności)

    TECHGÓR Sp. z o.o.
    • Czechowice-Dziedzice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca w dozorze górniczym, elektrycznym, maszynowym pod ziemią
      Praca na KWK Silesia Czechowice Dziedzice
      Pracodawca zapewnia dowóz

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: górnicze
      • Uprawnienia: wykształcenie kierunkowe wraz z zatwierdzeniem OUG, szkolenie ratowników górniczych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 9 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Górnik - pomoc dołowa p/z (różnych specjalności)

      Praca jako pomoc dołowa p/z lub górnik p/z
      Praca na KWK Silesia
      4 zmiany

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: wykształcenie - elektryk, ślusarz lub mechanik, kurs na przenośniki taśmowo-zgrzebłowe lub inne górnicze, kurs lub szkoła górnicza, świadectwo kwalifikacji w zawodzie górnik eksploatacji podziemnej ( kurs dopuszczenia górnika do pracy)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 537 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa

Pracodawcy w Suszcu