Czy to Twoja firma?

Fundacja Przymierze praca

Suszec
Fundacja Przymierze najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik socjalny Suszec
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Fundacja Przymierze

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Fundacja Przymierze

Praca Fundacja Przymierze - oferty archiwalne

  • Opiekun osób starszych

    Fundacja Przymierze
    • Orzesze
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH
      -pomoc przy codziennych czynnościach
      -przygotowanie posiłków oraz utrzymanie czystości w miejscu zamieszkania
      -pomoc w załatwieniu spraw urzędowych w uzgodnieniu z podopiecznym
      -zachęcanie do aktywności fizycznej i intelektualnej ITP.

      OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
      Umowa o pracę na czas określony 1 rok
      MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
      Teren Orzesza
      PRACA W DNIACH I GODZINACH:
      Pn - pt, godz. 8:00 - 16:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Mile widziane: certyfikat opiekuna nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premie uznaniowe
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Suszcu