Czy to Twoja firma?

Centrum Integracji Społecznej praca

Strzyżów
Centrum Integracji Społecznej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Centrum Integracji Społecznej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Integracji Społecznej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Centrum Integracji Społecznej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Centrum Integracji Społecznej - oferty archiwalne

  • Główny księgowy

    Centrum Integracji Społecznej
    • Strzyżów
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie rachunkowości jednostki,wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi,dokonywanie operacji gospodarczych i finansowych zgodnych z planem finansowym,dbanie o kompletność i rzetelność dokumentów, sprawozdawczość budżetowa.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Inne wymagania: Wymagana minimum 3-letnia praktyka w księgowości, znajomość obsługi komputera (Pakiet Office) oraz programów księgowych a także znajomość obowiązujących przepisów prawa na stanowisku (ust. o rachunkowości). Rekrutacja będzie trwała do 27.10.2021r. Pełna treść oferty dostępna na stronie w zakładce "praca w Centrum"

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Strzyżowie