Czy to Twoja firma?

Artur Stawecki TRANSPORT DROGOWY KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY ART-POL praca

Strzeleczki
Artur Stawecki TRANSPORT DROGOWY KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY ART-POL najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Barman Strzeleczki
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Artur Stawecki TRANSPORT DROGOWY KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY ART-POL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Artur Stawecki TRANSPORT DROGOWY KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY ART-POL

Praca Artur Stawecki TRANSPORT DROGOWY KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY ART-POL - oferty archiwalne

  • Barman/barmanka

    Artur Stawecki TRANSPORT DROGOWY KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY ART-POL
    • Kędzierzyn-Koźle
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nalewanie piwa, przygotowywanie oraz robienie zapiekanek, frytek, utrzymanie czystości na sali oraz w toaletach

      Wymagania

      • Inne wymagania: wy. bez znaczenia, komunikatywność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, książeczka sanitarno-epidemiologiczna Praca pon.-pt. 14-22, jedna sobota pracująca 14-22

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Strzeleczkach