Czy to Twoja firma?

STYROPIANEX TRANSPORT sp. z o.o. Spółka Komandytowa praca

Stare Miasto

Od ponad czterech dekad jesteśmy dumnym symbolem polskiej przedsiębiorczości w branży produkcji styropianu EPS oraz w sektorze usług transportowych. Nasza podróż rozpoczęła się w 1975 roku, kiedy to zaczęliśmy dostarczać rynek wysokiej jakości styropianem, stając się jednym z jego liderów. W 1990 roku nasze aspiracje wyznaczyły nowy kierunek – rozszerzyliśmy naszą działalność o profesjonalne usługi transportowe, a w 2014 roku ugruntowaliśmy naszą pozycję, tworząc dedykowany dział transportowy.

W Styropianex, innowacja i ekologia to nie tylko hasła marketingowe, ale realne działania. Nasz park maszynowy jest stale modernizowany, aby sprostać wyzwaniom XXI wieku. Jesteśmy dumni, że nasza flota pojazdów spełnia najwyższe normy emisji EURO 6, a część z nich napędzana jest ekologicznym CNG. To nasz wkład w ideę Zielonego transportu – bo przyszłość naszej planety jest dla nas równie ważna, jak satysfakcja naszych klientów.

Nasze specjalistyczne zaplecze transportowe wyposażone jest w najnowsze rozwiązania w zakresie technologii telematycznych i systemów GPS, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Oferujemy nie tylko transport, ale również magazynowanie, przeładunek i kompletację towarów, co daje nam przewagę konkurencyjną i umacnia naszą pozycję na rynku.

Jako firma z międzynarodowym zasięgiem, rozumiemy potrzeby naszych klientów zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Dążymy do tego, aby każda interakcja z nami była synonimem niezawodności, profesjonalizmu i zaangażowania.

W Styropianex, każdy dzień to nowe możliwości i wyzwania, które podejmujemy z pasją i determinacją, aby dostarczać produkty i usługi, które nie tylko spełniają, ale przekraczają oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w tworzenie lepszej przyszłości.

STYROPIANEX TRANSPORT Sp. z o.o. Spółka Komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport księgowość / ekonomia

Oferty pracy STYROPIANEX TRANSPORT Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Praca alert - powiadomienia

Praca STYROPIANEX TRANSPORT Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa STYROPIANEX TRANSPORT Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Siedziba główna w Leżajsku

STYROPIANEX TRANSPORT Sp. z o.o. Spółka Komandytowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
STYROPIANEX TRANSPORT Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca STYROPIANEX TRANSPORT Sp. z o.o. Spółka Komandytowa - oferty archiwalne

  • Kierowca ciągnika siodłowego - krajowy

    • Stare Miasto
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Transport towarów na terenie Polski.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Księgowy

    • 3 600-6 000 zł / mies.

      1. Prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych zgodnnie z obowiązującymi regulacjami.
      2. Sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych.
      3. Pomoc w przygotowaniu sprawozdań finansowych.
      4. Księgowanie operacji gospodarczych.
      5. Wprowadzanie przelewów do banku.
      6. Prowadzenie rejestru środków trwałych.
      7. Uzgadnianie ewidencji z kontami i księgi głównej.
      8. Kontrola wpływów należności oraz potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.
      9. Bieżąca współpraca z główną księgową.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: Rachunkowość
      • Inne wymagania: 1. Wykształcenie wyższe ekonomiczne z zakresu rachunkowości i księgowości. 2. Mile widziane doświadczenie w pracy na programie CDN XL, Optima. 3. Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków służbowych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 600 - 6 000 PLN

Pracodawcy w Starym Miascie