Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PRZYLESIE praca

Sopot
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PRZYLESIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka księgowość / ekonomia

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PRZYLESIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PRZYLESIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PRZYLESIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PRZYLESIE - oferty archiwalne

  • Gospodarz domu

    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PRZYLESIE
    • Sopot
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace związane z utrzymaniem czystości w budynkach mieszkalnych (zamiatanie, mycie klatek schodowych, okien, wind itp.) oraz terenów wokół budynków (wiat śmietnikowych, czynności związane z pielęgnacją terenów zielonych)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: znajomość branży ogrodniczej, bardzo wysoka kultura osobista
      • Inne wymagania: [Inne] : Mile widziane doświadczenie w branży związanej z utrzymaniem czystości w budynkach oraz na terenach zielonych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 210 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sopocie