Czy to Twoja firma?

ZNICZ-KAZEX FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA KAZIMIERZ PARTYKA praca

Sokołów Małopolski

W sercu malowniczego województwa podkarpackiego, w urokliwej miejscowości Sokołów Małopolski, znajduje się siedziba naszej firmy – "Znicz-Kazex" Firma Handlowo Usługowa Kazimierz Partyka. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią branży, która łączy tradycję z nowoczesnością, produkując świece i znicze, które towarzyszą ludziom w najważniejszych momentach ich życia.

Nasza firma to przede wszystkim ludzie – doświadczeni pracownicy, których wiedza i zaangażowanie są fundamentem naszej działalności. To dzięki nim możemy zapewnić naszym klientom nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również profesjonalną obsługę i wsparcie na każdym etapie współpracy.

Rozumiemy, jak ważne są te małe rzeczy, które tworzą atmosferę i pozwalają zachować wspomnienia. Dlatego każdy nasz produkt jest tworzony z myślą o potrzebach i oczekiwaniach tych, którzy nam zaufali. W naszej ofercie znajdują się wyroby, które łączą w sobie tradycyjne metody produkcji z nowoczesnym designem, co pozwala nam dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, ceniących sobie zarówno klasykę, jak i innowacyjność.

Mimo że nie możemy podzielić się z Wami naszą historią czy misją, to nasze codzienne działania są najlepszym świadectwem tego, kim jesteśmy i co jest dla nas ważne. Każdego dnia staramy się być lepsi, doskonaląc nasze umiejętności i poszerzając ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W "Znicz-Kazex" wierzymy, że nasze doświadczenie i zaangażowanie w branży świece i znicze to nie tylko nasza przeszłość, ale i przyszłość, którą chcemy budować razem z Wami – naszymi klientami. Zapraszamy do kontaktu i współpracy, abyśmy mogli razem tworzyć piękno, które będzie towarzyszyć Wam w tych najcenniejszych chwilach.

ZNICZ-KAZEX FIRMA HANDLOWO- USŁUGOWA KAZIMIERZ PARTYKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ZNICZ-KAZEX FIRMA HANDLOWO- USŁUGOWA KAZIMIERZ PARTYKA

Praca alert - powiadomienia

Praca ZNICZ-KAZEX FIRMA HANDLOWO- USŁUGOWA KAZIMIERZ PARTYKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ZNICZ-KAZEX FIRMA HANDLOWO- USŁUGOWA KAZIMIERZ PARTYKA - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu dostawczego- handlowiec

    ZNICZ-KAZEX FIRMA HANDLOWO- USŁUGOWA KAZIMIERZ PARTYKA
    • Sokołów Małopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      do uzgodnienia
      handel zniczami, wkładami

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w handlu i prowadzeniu auta

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Pracodawcy w Sokołowie Małopolskim