Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - WAPPEX SP. Z O.O. SP. K.

Oferty pracy WAPPEX SP. Z O.O. SP. K.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY
Zawód: pracownik biurowy   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Słupca
Szczegóły
Zakres obowiązków
Szeroko zrozumiana praca biurowa (sprawdzanie dokumentów merytorycznym, księgowym i formalnym, tworzenie dokumentów, tworzenie zestawień, archiwizacja dokumentów, itp.)
Wymagania
Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące, brak
Inne wymagania:
[Inne] : Minimalne wykształcenie: średnie zawodowe lub ogólnokształcące.
Wymaganie chęć nauki.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
OBSŁUGA LINII PRODUKCYJNEJ
Zawód: pracownik umysłowy   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Słupca
Szczegóły
Obsługa linii produkcyjnej - uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych wykorzystywanych w procesie produkcyjnym, spinanie palet, itp.
Wymagania
NIE
WAPPEX SP. Z O.O. SP. K.
62-400 Słupca
Piastów 2

Pracodawcy z miasta Słupca