Czy to Twoja firma?

MR ROSKO KSIĘGOWOŚĆ-PODATKI sp. z o.o. praca

Słupca

Jesteśmy MR Rosko Księgowość Podatki, twoim zaufanym partnerem w dziedzinie finansów i podatków. Nasza podróż rozpoczęła się w 2017 roku w malowniczych Słomczycach, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć firmę, która ma na celu wspieranie przedsiębiorców w prowadzeniu ich rachunkowości i zarządzaniu podatkami.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług rachunkowo-księgowych oraz doradztwie podatkowym. Nasze usługi są skrojone na miarę potrzeb naszych klientów, co pozwala im skupić się na rozwoju ich biznesów, mając pewność, że ich finanse są w dobrych rękach. Zrozumienie zawiłości przepisów podatkowych i księgowych to nasza specjalność, a nasza wiedza i doświadczenie są fundamentem, na którym budujemy długotrwałe relacje z klientami.

W MR Rosko Księgowość Podatki cenimy sobie profesjonalizm i dokładność. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem najwyższej jakości. Współpracując z nami, możesz liczyć na indywidualne podejście, które uwzględnia specyfikę Twojej działalności. Jesteśmy tu, aby słuchać, doradzać i wspierać na każdym etapie prowadzenia Twojej firmy.

Choć nie możemy teraz podzielić się wszystkimi detalami naszej historii i osiągnięć, chcemy, abyś wiedział, że nasz zespół to grupa wykwalifikowanych specjalistów, którzy są zawsze gotowi sprostać wyzwaniom i dostarczyć rozwiązania na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do kontaktu i poznania tego, jak możemy pomóc w rozwoju Twojej firmy. Razem możemy osiągnąć więcej!

MR ROSKO KSIĘGOWOŚĆ-PODATKI SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Słupca
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy MR ROSKO KSIĘGOWOŚĆ-PODATKI SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MR ROSKO KSIĘGOWOŚĆ-PODATKI SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MR ROSKO KSIĘGOWOŚĆ-PODATKI SP. Z O.O.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
MR ROSKO KSIĘGOWOŚĆ-PODATKI SP. Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Slupca
  3. Gorzów Wielkopolski
  4. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MR ROSKO KSIĘGOWOŚĆ-PODATKI SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Pracownik w biurze rachunkowym

    • Słupca
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Szukamy pracownika do biura rachunkowego, preferowane osoby po technikum ekonomicznym o profilu ekonomista, studenci studiów finanse rachunkowość lub osoby pracujące minimum rok w księgowości.

      Zakres obowiązków

      • wprowadzanie dokumentów księgowych

      Wymagania

      • podstawowa wiedza w zakresie księgowości

      Oferujemy

      • zdobycie doświadczenia w zakresie księgowości i podatków

Pracodawcy w Słupcy