Czy to Twoja firma?

ELSTAN SP.Z O.O.SP.K. praca

Siemianowice Śląskie
3478/1991
ELSTAN SP.Z O.O.SP.K. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ELSTAN SP.Z O.O.SP.K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ELSTAN SP.Z O.O.SP.K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ELSTAN SP.Z O.O.SP.K. - oferty archiwalne

  • Elektromonter instalacji elektrycznych

    ELSTAN SP.Z O.O.SP.K.
    • Siemianowice Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż instalacji elektrycznych. Od kandydatów wymagane są uprawnienia SEP do 1 KV, wykształcenie co najmniej zawodowe, mile widziane doświadczenie zawodowe oraz prawo jazdy kat."B". Wynagrodzenie od 23 zł./h

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Siemianowicach Śląskich