Czy to Twoja firma?

HALBUD Karol Hepner, Teresa Ginskow-Hepner praca

Siemianowice Śląskie
10530/2001, 10532/2001
HALBUD Karol Hepner, Teresa Ginskow-Hepner najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy HALBUD Karol Hepner, Teresa Ginskow-Hepner

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HALBUD Karol Hepner, Teresa Ginskow-Hepner

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kreślarz / konstruktor

    Zabi Sp. z o.o.
    • Czaniec
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Krawcowa/Krawiec

    PENT. Sp. z o.o.
    • Bielsko-Biała
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 650-5 800 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Rzeźnik /masarz /wędliniarz

    Schiever Polska Profil pracodawcy
    Dodana

Praca HALBUD Karol Hepner, Teresa Ginskow-Hepner - oferty archiwalne

  • Stolarz

    HALBUD Karol Hepner, Teresa Ginskow-Hepner
    • Siemianowice Śląskie
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie drzwi, okien i mebli drewnianych. Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-16.00 na terenie Siemianowic Śląskich. doświadczenie zawodowe min. 1 rok oraz umiejętności stolarskie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe min. 1 rok oraz umiejętności stolarskie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Siemianowicach Śląskich