Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO HYDROMEL S.A. praca

Siemianowice Śląskie

Od momentu naszego powstania w czerwcu 1994 roku, PRZEDSIĘBIORSTWO HYDROMEL S.A. wyrosło na jednego z liderów polskiego przemysłu, specjalizując się w produkcji zmechanizowanych obudów górniczych oraz siłowników hydraulicznych. Nasze produkty i usługi są nie tylko świadectwem inżynierskiego kunsztu, ale także odpowiedzią na specyficzne potrzeby przemysłu górniczego i nie tylko.

Jesteśmy dumni z naszej historii, która zaczęła się ponad dwie dekady temu. W 2015 roku nasza siła została jeszcze bardziej umocniona dzięki połączeniu z Grupą Kapitałową „PUMAR”. Dzięki temu zyskaliśmy nowe możliwości i rozszerzyliśmy naszą ofertę, co pozwoliło nam jeszcze lepiej służyć naszym klientom.

Nasza oferta obejmuje nie tylko produkcję, ale również kompleksowe usługi związane z robotami górniczymi pod ziemią, remontami oraz unowocześnianiem konstrukcji ścianowych obudów zmechanizowanych. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który wraz z własną komorą śrutowniczą i lakierniczą, pozwala nam na realizację nawet najbardziej zaawansowanych projektów.

Jakość i innowacyjność to dla nas nie tylko puste słowa. Posiadamy kwalifikowane technologie spawania oraz certyfikowany Zintegrowany System Zarządzania zgodny z normami ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 – PN-N 18001:2004, co gwarantuje najwyższe standardy naszych produktów i usług.

Nasza załoga, licząca około 200 wykwalifikowanych pracowników, jest naszym największym atutem. To dzięki ich umiejętnościom i zaangażowaniu możemy śmiało patrzeć w przyszłość, stale rozwijając naszą ofertę i dostosowując ją do zmieniających się wymagań rynku.

Jesteśmy obecni nie tylko na polskim rynku, ale również na arenie międzynarodowej, oferując transport na terenie kraju i Unii Europejskiej. Nasze produkty i usługi cieszą się uznaniem zarówno w kraju, jak i za granicą, co jest dla nas powodem do dumy i motywacją do dalszego rozwoju.

W PRZEDSIĘBIORSTWO HYDROMEL S.A. wierzymy, że nasz sukces zależy od ciągłego dążenia do doskonałości. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i pasji, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom. Zapraszamy do poznania naszej oferty i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

PRZEDSIĘBIORSTWO HYDROMEL S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO HYDROMEL S.A.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HYDROMEL S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO HYDROMEL S.A.

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

PRZEDSIĘBIORSTWO HYDROMEL S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSIĘBIORSTWO HYDROMEL S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Gliwice
  3. Warszawa
  4. Kraków
  5. Siemianowice Śląskie
  6. Bytom
  7. Bielsko-Biała
  8. Częstochowa
  9. Piekary Śląskie
  10. Ruda Śląska

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HYDROMEL S.A. - oferty archiwalne

  • Spawacz mag 135

    • Siemianowice Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace spawalnicze przy konstrukcjach budowlanych, mostowych i górniczych (grubości stali od 4mm do 50mm), znajomość rysunku technicznego, umiejętność obsługi suwnicy z poziomu "0"

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego
      • Inne wymagania: p, Aktualne uprawnienia spawalnicze, znajomość rysunku technicznego, umiejętność obsługi suwnicy z poziomu "0", wstępnie przed zatrudnieniem odbędzie się test próbek

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Proponowane wynagrodzenie brutto: od 3490zł / do uzgodnienia/ atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Tokarz / frezer obrabiarek sterowanych numerycznie

      Umiejętność obsługi maszyn skrawających konwencjonalnych i/lub CNC, wypalarek, wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją, poprawna wymiana płytek skrawających, kontrola jakości wykonywanych elementów, dbanie o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie instrukcji, przepisów i procedur

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego
      • Inne wymagania: z, podstawowa znajomość procesów obróbki skrawaniem, umiejętność obsługi suwnicy z poziomu "0", umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, sumienność i odpowiedzialność, pracownik do przyuczenia po ukończonej szkole bądź kursie

      Oferujemy

Pracodawcy w Siemianowicach Śląskich