Sztygar górniczy/ górnik, mechanik

  • Siemianowice Śląskie, śląskie pow. Siemianowice Śląskie

Górnik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Zawody: Pozostałe osoby dozoru ruchu w górnictwie (wymagany staż - lata: 1)
  • Inne wymagania: z,
    umiejętności stosowne do stanowiska z zakresu obowiązku, osoba posiadająca kwalifikację dozoru ruchu zakładu górniczego dla określonej specjalności, Wymagane doświadczenie - dozoru średniego mechanicznego i górniczego, inne: umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, sumienność i odpowiedzialność
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 40 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do uzgodnienia/ adekwatne do umiejętności, System i rozkład czasu pracy: trzy zmiany (6.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-6.00 i soboty, niedziele)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)