Czy to Twoja firma?

RESTAURACJA I PIZZERIA PYSZNOŚCI PO CAŁOŚCI TOMASZ GĄSIOREK praca

Siedlce
RESTAURACJA I PIZZERIA PYSZNOŚCI PO CAŁOŚCI TOMASZ GĄSIOREK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy RESTAURACJA I PIZZERIA PYSZNOŚCI PO CAŁOŚCI TOMASZ GĄSIOREK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RESTAURACJA I PIZZERIA PYSZNOŚCI PO CAŁOŚCI TOMASZ GĄSIOREK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

RESTAURACJA I PIZZERIA PYSZNOŚCI PO CAŁOŚCI TOMASZ GĄSIOREK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca RESTAURACJA I PIZZERIA PYSZNOŚCI PO CAŁOŚCI TOMASZ GĄSIOREK - oferty archiwalne

  • Kierowca - dostawca

    RESTAURACJA I PIZZERIA PYSZNOŚCI PO CAŁOŚCI TOMASZ GĄSIOREK
    • Siedlce
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Rozwożenie posiłków.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: obowiązkowo prawo jazdy kat. B z rocznym stażem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - stawka godzinowa
  • Kucharz/ pomoc kuchenna

    • Siedlce
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.

      Pomoc przy przygotowywaniu posiłków w restauracji.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Chęci do pracy, doświadczenie w gastronomii min. 1 rok.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kelner/ka

    • Siedlce

      Obsługa klientów w restauracji.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Chęci do pracy.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: - system wynadrodzenia miesięczny

Pracodawcy w Siedlcach