Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE POLER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Sanok
usługi - sprzątanie na rzecz SZGNiG
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE POLER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Sanok
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE POLER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE POLER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE POLER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Robotnik gospodarczy

    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE POLER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Sanok
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      do uzgodnienia

      Wymagania

      • Inne wymagania: wymagany stopień niepełnosprawności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 350 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sanoku