Czy to Twoja firma?

Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rawiczu praca

Rawicz
Działalność wspomagająca edukację
Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rawiczu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry księgowość / ekonomia

Oferty pracy Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rawiczu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rawiczu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rawiczu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rawiczu - oferty archiwalne

  • Główny księgowy

    Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rawiczu
    • Rawicz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sporządzanie sprawozdań budżetowych, planów finansowych, prowadzenie rachunkowości budżetowej, prowadzenie spraw z zakresu rozliczeń podatkowych oraz ZUS, rozliczanie projektów z udziałem środków krajowych i europejskich, przygotowanie i realizacja procedur wymaganych ustawą o zamówieniach publicznych w zakresie remontów i wyposażenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: znajomość zasad rachunkowości budżetowej, DOŚWIADCZENIE (wymagany staż - lata: 3)
      • Inne wymagania: Poziom wykształcenia - spełnianie jednego z warunków z art. 54 ust. 2 pkt 5 ustawy o finansach publicznych dostępne na stronie internetowej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 175 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek za wysługę lat, dodatki inne
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Samodzielny referent ds. kadr i płac

    • Rawicz
    • umowa na zastępstwo

      - Naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie list płac,
      - obsługa programów kadrowo-płacowych,
      - prowadzenie rejestru chorób zawodowych i urlopów zdrowotnych,
      - dokonywanie rozliczeń pracowników z Urzędem Skarbowym i ZUS.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE (wymagany staż - lata: 1), obsługa programu Symfonia, ZNAJOMOŚĆ PAKIETU OFFICE, Obsługa programu Płatnik
      • Inne wymagania: Więcej informacji o ofercie pracy i wymaganych dokumentach na stronie internetowej :

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 627 PLN

Pracodawcy w Rawiczu