Czy to Twoja firma?

FOOD SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Rawa Mazowiecka
rozbiór półtusz wieprzowych
FOOD SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Rawa Mazowiecka
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy FOOD SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FOOD SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FOOD SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Referent ds. handlu zagranicznego

    FOOD SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Rawa Mazowiecka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kontakt telefoniczny z klientami zagranicznymi. Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych.

      Wymagania

      • Uprawnienia: komunikatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca jednozmianowa w godzinach od 8:00 do 16:00.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rawie Mazowieckiej