CDF Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

CDF sp. z o.o. praca

Rawa Mazowiecka

Firma CDF Sp. z o.o. powstała w 2017 r. Zajmujemy się produkcją mebli, głównie są to meble skrzyniowe do samodzielnego montażu. Posiadamy zaawansowany park maszynowy, wyposażony w maszyny renomowanych producentów Homag, Biesse.

CDF Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy CDF Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CDF Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CDF Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Łódź
  3. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca CDF Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operatorka - Operator maszyn

    • Rawa Mazowiecka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500-5 000 zł / mies.
    • W związku z dynamicznym rozwojem oraz rozbudową nowoczesnego parku maszynowego firma CDF Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko:

      Operatorka - Operator maszyn

      Miejsce pracy RAWA MAZOWIECKA

      Oferujemy

      3 500 - 5 000 zł/mies. Brutto

      Wymiar pracy- Pełny etat

      Typ umowy- Umowa o pracę

      Pracę w dogodnej lokalizacji: ul. Miodowa 2,Rawa Mazowiecka

      Zakres obowiązków

      • Umiejętność obsługi maszyn.

      Wymagania

      • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn lub logistyce wewnętrznej,
      • Zaangażowanie w powierzone obowiązki,
      • Chęci do odbywania cyklicznych szkoleń oraz podnoszenia kwalifikacji,
      • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do soboty.

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na umowę o pracę,
      • Atrakcyjną stawkę godzinową wraz ze ścieżką rozwoju,
      • Premie wynikowe, lojalnościowe,
      • Dodatki stażowe, świąteczne,
      • Program poleceń pracowniczych,
      • Terminową wypłatę wynagrodzeń,
      • Szkolenia wstępne przygotowujące do pracy,
      • Pracę w nowoczesnym i bezpiecznym zakładzie pracy,
      • Pracę w zgranym zespole
      • 3 500 - 5 000 zł/mies. Brutto,
      • Wymiar pracy- Pełny etat,
      • Typ umowy- Umowa o pracę,
      • Pracę w dogodnej lokalizacji: ul. Miodowa 2,Rawa Mazowiecka.

Pracodawcy w Rawie Mazowieckiej