Czy to Twoja firma?

Marek Burzyński Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Sewet praca

Radzyń Podlaski
Produkcja napojów bezalkoholowych.
Marek Burzyński Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Sewet najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy Marek Burzyński Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Sewet

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Marek Burzyński Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Sewet

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter klimatyzacji-NIEMCY

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Szlifierz

    Armadas BV
    • Holandia
    • bez doświadczenia
    Wygasa
  • Monter klimatyzacji!!!

    • Niemcy
    Wygasa

Marek Burzyński Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Sewet poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Marek Burzyński Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Sewet - oferty archiwalne

  • Operator maszyny rozlewniczej

    Marek Burzyński Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Sewet
    • Radzyń Podlaski
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      obsługa maszyn przy produkcji napoi

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca - dostawca towarów

    • część etatu
    • 1 700 zł / mies.

      Dostarczanie towarów do klientów hurtowych.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe na oferowanym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 700 PLN

Pracodawcy w Radzyniu Podlaskim