Czy to Twoja firma?

HURTOWNIA CZARDASZ K.JARZĄB, J.KNYCH, R.KNYCH sp. j. praca

Radomyśl Wielki

Od ponad trzech dekad Hurtownia "Czardasz" z Radomyśla Wielkiego z powodzeniem zaopatruje rynek w szeroki asortyment produktów. Nasza historia rozpoczęła się w 1992 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Specjalizujemy się w hurtowej sprzedaży napojów alkoholowych, herbaty, kawy, kakao i przypraw, a także wyrobów tytoniowych i różnorodnej żywności, w tym ryb, skorupiaków, mięczaków, cukru, czekolady oraz wyrobów cukierniczych i piekarskich. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze produkty znajdują uznanie zarówno wśród lokalnych, jak i krajowych odbiorców.

Nie ograniczamy się jedynie do handlu produktami spożywczymi. Nasza oferta obejmuje również sprzedaż hurtową i detaliczną pojazdów samochodowych, w tym osobowych i furgonetek, a także świadczymy usługi w zakresie transportu drogowego towarów. Dzięki temu zapewniamy kompleksową obsługę i wsparcie logistyczne dla naszych partnerów biznesowych.

Chociaż nasz udział w rynku wynosi 0.04%, to jednak jesteśmy dumni z naszej stabilnej pozycji i szacunkowej wyceny organizacji na 9 543 354 zł. To świadczy o naszej solidności i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci.

W naszej działalności kierujemy się niezmiennymi zasadami uczciwości, rzetelności i zaangażowania. Choć nie dysponujemy formalnie zdefiniowaną misją czy zestawem wartości, to każdego dnia, poprzez nasze działania, pokazujemy, jak ważne są dla nas relacje z klientami i dostawcami.

Współpracując z nami, możesz być pewien, że otrzymasz produkty najwyższej jakości, dostarczone na czas i w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do nawiązania współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów Hurtowni "Czardasz".

HURTOWNIA CZARDASZ K.JARZĄB, J.KNYCH, R.KNYCH SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport magazyn księgowość / ekonomia

Oferty pracy HURTOWNIA CZARDASZ K.JARZĄB, J.KNYCH, R.KNYCH SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HURTOWNIA CZARDASZ K.JARZĄB, J.KNYCH, R.KNYCH SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa HURTOWNIA CZARDASZ K.JARZĄB, J.KNYCH, R.KNYCH SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

HURTOWNIA CZARDASZ K.JARZĄB, J.KNYCH, R.KNYCH SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
HURTOWNIA CZARDASZ K.JARZĄB, J.KNYCH, R.KNYCH SPÓŁKA JAWNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Dębica
  3. Mielec
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca HURTOWNIA CZARDASZ K.JARZĄB, J.KNYCH, R.KNYCH SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. ce

    • Radomyśl Wielki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      transport krajowy

      Wymagania

      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. CE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Radomyślu Wielkim