Czy to Twoja firma?

PIOTR HANDEL- USŁUGI PIOTR OCHOCKI praca

Pszenno
PIOTR HANDEL- USŁUGI PIOTR OCHOCKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Pszenno
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PIOTR HANDEL- USŁUGI PIOTR OCHOCKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PIOTR HANDEL- USŁUGI PIOTR OCHOCKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PIOTR HANDEL- USŁUGI PIOTR OCHOCKI - oferty archiwalne

  • Sprzedawca/magazynier - 614

    PIOTR HANDEL- USŁUGI PIOTR OCHOCKI
    • Pszenno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta;obsługa kasy fisklanej, praca stojąca, układanie i donoszenie towaru,
      (branża spożywcza)

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: chęci do pracy !!

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godzinanch 06:00-14:00)(14:00-22:00) po okresie próbnym -umowa na czas nieokreślony-
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pszennie