Czy to Twoja firma?

Zakład Produkcyjno-Wdrożeniowy Arkadiusz Urzoń praca

Pszczyna
Zakład Produkcyjno-Wdrożeniowy Arkadiusz Urzoń najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł serwis / montaż

Oferty pracy Zakład Produkcyjno-Wdrożeniowy Arkadiusz Urzoń

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Produkcyjno-Wdrożeniowy Arkadiusz Urzoń

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter sieci wodnych i kanalizacji

    Bielglob Sp. z o.o.
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Monter

    Moto Wektor Sp. z o. o.
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Popularna
    Dodana
  • Monter na linii produkcyjnej

    Eheim Seating Sp. z o.o.
    • umowa zlecenie
    • bez doświadczenia
    Dodana

Zakład Produkcyjno-Wdrożeniowy Arkadiusz Urzoń poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakład Produkcyjno-Wdrożeniowy Arkadiusz Urzoń - oferty archiwalne

  • Monter elementów plastikowych

    Zakład Produkcyjno-Wdrożeniowy Arkadiusz Urzoń
    • Pszczyna
    • Zakres obowiązków

      montaż elementów plastikowych, praca o charakterze chałupniczym

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: sprawność manualna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: system akordowy (400 sztuk na godzinę)
  • Pracownik produkcyjny

    • Pszczyna
    • pełny etat

      segregacja detali produkcyjnych, kontrola detali.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie od zawodowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +dodatek za nocki +premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pszczynie