Czy to Twoja firma?

DB ELEKTRONIK BARTOSZ SZWAJCOWSKI praca

Pruszcz Gdański
DB ELEKTRONIK BARTOSZ SZWAJCOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ślusarz Pruszcz Gdański
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy DB ELEKTRONIK BARTOSZ SZWAJCOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DB ELEKTRONIK BARTOSZ SZWAJCOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca DB ELEKTRONIK BARTOSZ SZWAJCOWSKI - oferty archiwalne

  • Pracownik do spraw prostych zleconych

    DB ELEKTRONIK BARTOSZ SZWAJCOWSKI
    • Pruszcz Gdański
    • umowa o pracę
    • 732 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Podstawowa pomoc przy pracach serwisowych urządzeń sportowych, utrzymanie czystości, szczególnie w pomieszczeniu, gdzie serwisowane są urządzenia sportowe, rozładunek towaru, przenoszenie i przemieszczanie towarów i urządzeń, przygotowanie (rozpakowanie) urządzenia do prac serwisowych, pakowanie i pomoc przy załadunku naprawionego sprzętu, pomoc w pracach inwentaryzacyjnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: umiejętność posługiwania się narzędziami warsztatowymi prostymi, skrupulatność, cierpliwość, zdyscyplinowanie, zdolności organizacyjne, komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność w określonych godzinach

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 732 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stabilne warunki zatrudnienia, możliwość wypłaty tygodniowych zaliczek
  • Ślusarz - prace serwisowe urządzeń sportowych

    • 1 464 zł / mies.

      prace serwisowe urządzeń sportowych fitness, w tym: naprawy ślusarskie- naprawy mechanizmów w urządzeniu serwisowanym, ustalanie sposobu regeneracji części serwisowych urządzeń sportowych, demontaż, montaż serwisowanych części, konserwacja i przeprowadzanie prób działania w urządzeniu, ręczna, ręczno maszynowa obróbka metali. Wykonywanie usług serwisowych urządzeń sportowych odbywa się stacjonarnie lub u klienta.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
      • Inne wymagania: wykształcenie: min. zawodowe kierunkowe, umiejętność czytania rysunku technicznego, znajomość narzędzi ślusarskich, ich doborów i parametrów, ślusarska obróbka detali, oczyszczanie powierzchni elementów , szlifowanie elementów, kontrola regenerowanych, wytwarzanych elementów, znajomość budowy i zasady działania urządzeń sportowych, skrupulatność, cierpliwość, precyzja, koordynacja wzrokowo ruchowa, zdyscyplinowanie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 464 PLN

Pracodawcy w Pruszczu Gdańskim