Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - VENUS COMMODITIES Sp. z o.o.

Oferty pracy VENUS COMMODITIES Sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA
Doradca   |  umowa o pracę
Pruszcz Gdański
Szczegóły
Zakres obowiązków
Analiza i tłumaczenie dokumentów w języku polskim, rosyjskim, Ścisła współpraca przy obsłudze klienta z działem logistyki, kompleksowa obsługa klienta za pośrednictwem telefonu, online lub bezpośrednio, przygotowywanie zestawień oraz raportów
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
Wymagania
  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
  • Inne wymagania: minimum 2 lata doświadczenia w pracy biurowej, dobra znajomość obsługi komputera
Szczegóły
Wymagania
  • Inne wymagania: Wykształcenie średnie, minimum 2 lata doświadczenia w pracy biurowej, dobra znajomość obsługi komputera, biegła znajomość języka rosyjskiego.
VENUS COMMODITIES Sp. z o.o.
83-000 Pruszcz Gdański
Podkomorzego 5b

Pracodawcy z miasta Pruszcz Gdański