Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - TRIVIUM PACKAGING POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Trivium packaging Poland jest globalnym liderem w produkcji opakowań metalowych.

Swoją siedzibę ma w Holandii,posiada 57 zakładów głównie w Europie i Ameryce, zatrudnia ogółem ok 7800 pracowników.

W Polsce zakład produkcyjny miesci sie w powiecie proszowickim gmina Radziemice.

Pracuje w stemie tzyzmianowym oraz czterobrygadowym,praca odbywa w działach Produkcji, drukarni,lakierni oraz administracji.

Pracownicy firmy objęci sa pakietam ubezpieczenia na zycie i medycznym, szerokim pakietem ZFŚS.

Pracodawca zapewnia dostęp do kursów i szkoleń,umozliwiając rozwój swoim pracownikom.

Oferty pracy Trivium Packaging Poland sp zoo

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Pracownik w dziale produkcji/drukarni
Zawód: pracownik produkcji   |  Rodzaj: umowa o pracę
Proszowice
Szczegóły

Zakład produkcyjny mieszczacy sie w powiecie proszowickim gmina Radziemice prowadzi rekrutacje na stanowisko Pracownik produkcji w dziale drukarni.
Wszystkie informacje dotyczace stawki startowej oraz programu rozwojowego  kandydat uzyskuje podczas spotkania rekrutacyjnego.
Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu

Zakres obowiązków
  • Obsługa, prowadzenie, kontrola procesów produkcyjnych, zgodnie z przyjętymi zasadami
  • Nadzorowanie, jakości produktu na każdym etapie pracy
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Pomoc liderowi
Wymagania
  • Dokładność
  • Spostrzegawczość
  • Zręczność i szybkość w podejmowaniu decyzji
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dodatkowym atutem będą umiejętności:
    • mechaniczne
    • kierowania wózkiem widłowym

Adres

3
32-107 Kąty
województwo małopolskie
powiat proszowicki
gmina Radziemice

Dodatkowe informacje

NIP: 5861044266
REGON: 190884460
KRS: 0000172891
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 11-09-2003
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Proszowice