Czy to Twoja firma?

EFAWA sp. z o.o. praca

Poznań

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumni, że możemy przedstawiać się jako EFAWA – polski lider w dziedzinie armatury przemysłowej. Nasza historia rozpoczęła się w 1991 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się na wprowadzenie na rynek innowacyjnych rozwiązań, które odmieniłyby oblicze branży. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze flagowe produkty, kurki kulowe EFAWA, są synonimem niezawodności i jakości, której zaufały setki przedsiębiorstw w Polsce i za granicą. Jesteśmy także wyłącznym dystrybutorem ekskluzywnej armatury przemysłowej i instalacyjnej od firmy Genebre z Hiszpanii, co pozwala nam oferować naszym klientom produkty, które łączą w sobie nowoczesny design i niezrównaną funkcjonalność.

Nasza pozycja na rynku została potwierdzona wielokrotnie – trzykrotnie zdobyliśmy tytuł Gazeli Biznesu, a w 2022 roku zostaliśmy wyróżnieni w rankingu miesięcznika Forbes. To dla nas znak, że kierunek, który obraliśmy, jest właściwy i że nasza ciężka praca przynosi oczekiwane efekty.

Jakość jest dla nas priorytetem, dlatego wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2015. Nasze produkty posiadają certyfikat CE, co jest gwarancją ich bezpieczeństwa i zgodności z najwyższymi standardami. Współpracujemy z firmami, które, podobnie jak my, cenią sobie innowacyjność i doskonałość – nasi partnerzy z Włoch, Francji i Chin również posiadają prestiżowe certyfikaty.

Jesteśmy dumni, że możemy reprezentować 100% polski kapitał, co świadczy o naszej stabilności finansowej i zaangażowaniu w rozwój krajowej gospodarki. Nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej jakości jest nie tylko obietnicą dla naszych klientów, ale także misją, która napędza nas każdego dnia.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali Efawa. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla przemysłu, opartą na solidnych fundamentach doświadczenia, innowacyjności i niezachwianej jakości.

EFAWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy EFAWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EFAWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EFAWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

EFAWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca EFAWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator osn

    EFAWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obrabianie urządzeń metalowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: doświadczenie zawodowe
      • Inne wymagania: umiejętność programowania maszyn CNC na sterownikach SANUC i SINUMELIK (tokarki, frezarki), zdyscyplinowanie, pracowitość

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Poznaniu