Czy to Twoja firma?

Ka-Dom sp. z o.o. praca

Poznań

Ka-Dom Sp. z o.o.

Zatrudnię do pracy na budowie. Lokalizacja: Poznań, ul. Podgórna. Wynagrodzenie płatne co tydzień. Nie wymagamy doświadczenia.

Ka-Dom Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy Ka-Dom Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ka-Dom Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ka-Dom Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Praca Ka-Dom Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Praca przy ewelacjach

    • Poznań
    • umowa o dzieło
    • pełny etat
    • Firma Ka.Dom zatrudni pracowników do pracy na elewacji. Lokalizacja: Poznań, ul. Podgórna.

      Więcej szczegółów u kierownika budowy pod numerem 509-940-990.

      Zakres obowiązków

      - zadania zlecone przez kierownika budowy

      Wymagania

      - brak wymagań, jeżeli nie masz doświadczenia - my Cię wszystkiego nauczymy

      Oferujemy

      Praca w centrum Poznania. Wynagrodzenie wypłacane co tydzień.

  • Pracownik fizyczny

    • Poznań
    • Zakres obowiązków

      • Wykonywanie zadań zleconych przez kierownika budowy.

      Wymagania

      • Nie musisz posiadać doświadczenia, my wszystkiego Cię nauczymy.

      Oferujemy

      • pracę w centrum Poznania, wynagrodzenie wypłacane co tydzień.

Pracodawcy w Poznaniu