Czy to Twoja firma?

AVIT ADAM RYTEL praca

Płońsk
AVIT - produkcja, pakowanie, przechowywanie
i dystrybucja brokułów, sałaty lodowej, sałaty FreshLine.
AVIT ADAM RYTEL najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Płońsk
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy AVIT ADAM RYTEL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AVIT ADAM RYTEL

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca AVIT ADAM RYTEL - oferty archiwalne

  • Magazynier

    AVIT ADAM RYTEL
    • Niepiekła
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Zadania należące do operatora wózka widłowego. Załadunek i rozładunek samochodów, przyjmowanie, wydawanie towarów z magazynu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
      • Inne wymagania: Uprawnienia na wózki widłowe, dobra organizacja własnej pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Płońsku