Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Metaltech - Piasecki Sp.j.

Oferty pracy Metaltech - Piasecki Sp.j.

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ

Zawód: mechanik Rodzaj: umowa na okres próbny
Metaltech - Piasecki Sp.j.
Obsługa urządzeń do obróbki metali. Praca w systemie dwuzmianowym 06:00-14:00, 14:00-22:00
Płońsk
03-12-2020

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Zawód: operator wózków widłowych Rodzaj: umowa na okres próbny
Przewóz towarów wózkiem widłowym. Praca w systemie dwuzmianowym 06:00-14:00, 14:00-22:00
Płońsk
03-12-2020

ŚLUSARZ-SPAWACZ

Zawód: ślusarz Rodzaj: umowa na okres próbny
Spawanie wyrobów metali. Praca w systemie dwuzmianowym 06:00-14:00, 14:00-22:00
Płońsk
03-12-2020

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zawód: pracownik umysłowy Rodzaj: inna
Praca w roli pomocnika operatora obsługującego maszyny lub narzędzia, możliwość przyuczenia do pracy przy maszynach. Praca w systemie dwuzmianowym 06:00-14:00, 14:00-22:00 ...
Płońsk
26-11-2020

Archiwalne ogłoszenia

MAGAZYNIER/OPERAOT WÓZKA WIDŁOWEGO
Zawód: magazynier   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Płońsk
Szczegóły
Zakres obowiązków
Znajomość procedur obowiązujących w gospodarce magazynowej, umiejętność pracy na komputerze, umiejętność obsługi wózka widłowego.
Praca w systemie dwuzmianowym 06;00-14;00, 14:00-22:00
Wymagania
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Inne wymagania:
Wymagane wykształcenie zawodowe mechaniczne oraz uprawnienia na wózek widłowy.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
PRACOWNIK POMOCNICZY
Zawód: pracownik umysłowy   |  Rodzaj: inna
Płońsk
Szczegóły
Prace pomocnicze.
Praca w systemie dwuzmianowym 06:00-14:00
Wymagania
brak lub niepełne podstawowe, brak
Wymagana umiejętność pracy w zespole.
NIE
09-100 Płońsk
H. Forda I 8

Pracodawcy z miasta Płońsk

Popularni pracodawcy z województwa: Mazowieckie

Grupa PKF
STRABAG
Collins Resorts
Homeglobal
JDM POLAND
Armatis-lc
Talentuno
MBWS
NOSSA Kjag