Czy to Twoja firma?

DISPATCH Płock- CLEAN Radosław Marzec praca

Płock
Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni
DISPATCH Płock- CLEAN Radosław Marzec najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy DISPATCH Płock- CLEAN Radosław Marzec

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DISPATCH Płock- CLEAN Radosław Marzec

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

DISPATCH Płock- CLEAN Radosław Marzec poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DISPATCH Płock- CLEAN Radosław Marzec - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    DISPATCH Płock- CLEAN Radosław Marzec
    • Płock
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziane doswiadczenie, chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 745 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Płock

      Sprzątanie klatki schodowej i terenów zewnętrznych wokół bloku mieszkalnego.

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widzine doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Do uzgodnienia: umowa o pracę lub umowa zlecenie, ilość godzin pracy dziennie i ilość dni pracy. Pra

Pracodawcy w Płocku