Czy to Twoja firma?

Roka A.I. Kantorski Spółka Komandytowa praca

Piotrków Trybunalski
Roka A.I. Kantorski Spółka Komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Roka A.I. Kantorski Spółka Komandytowa

Praca alert - powiadomienia

Praca Roka A.I. Kantorski Spółka Komandytowa

  • Sprzątaczka

    Roka A.I. Kantorski Spółka Komandytowa
    • Głogów Małopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter klimatyzacji-NIEMCY

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Szlifierz

    Armadas BV
    • Holandia
    • bez doświadczenia
    Wygasa
  • Pani Sprzątająca - Dania

    Helper Sp. z o.o.
    • Dania
    • rekrutacja zdalna
    Wygasa

Roka A.I. Kantorski Spółka Komandytowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Roka A.I. Kantorski Spółka Komandytowa - oferty archiwalne

  • Pracownik ochrony fizycznej

    • Łask
    • Zakres obowiązków

      Praca w systemie zmianowym. Obsłuiga monitoringu. Piesze obchody obiektu. Wykonywanie drobnych prac gospodarczych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Niekaralność - zapytanie z KRS

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 3010 + dodatek za godziny nocne
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Piotrkowie Trybunalskim